"Specjaliści z zakresu florystyki i projektowania zieleni chętnie pomogą"

Zbudowaliśmy kompetentną wiedzę w branży florystycznej oraz ogrodniczej. Chętnie pomożemy w aranżacji ogrodu czy kwietnika.

Zastanawialiście się kiedyś, czy wasze okiennice mają duży wpływ na wygląd domu? Całkiem możliwe, że tak.

Ponieważ wiadomo, jeśli robimy kolor domu różowy, nie zrobimy okiennic czarnych, nie ma to najmniejszego połączenia ze sobą. Jednak czy każdy wie, że okiennice wewnętrzne mają wpływ na wnętrze naszego domu w znaczącym stopniu?
Czasem w branży wykończenia wnętrz mówi się, że okiennice wewnętrzne lub zewnętrzne są ważniejsze od podłóg. Jest to jednak żart. Musimy jednak pamiętać, że zależnie od tego, jaki kolor wnętrza i jaki styl wybierzemy, musimy dobrać okiennice pasujące do tego stylu. I tak, styl skandynawski, to okiennice białe, ponieważ podkreślają cechy tego stylu. Styl glamour, to okiennice kremowe, ponieważ, to kolor, który przeważa w tego rodzaju wnętrzach. 

Dowiedz się więcej o opisywanych okiennicach na stronie http://www.artel-art.pl/shutters-okiennice-wewnetrzne/

Bardzo ważne również jest to, że drewniane okiennice wewnętrzne są wyborem, który powinien nas interesować tylko i wyłącznie. Inne okiennice, nie nadają się do użytku. Drewniane mają również największą gamę kolorów. Bardzo fajnym sposobem, na to, aby na przykład przysłonić okiennice, bo nie bardzo wyszło nam ich dobranie do wnętrza, są tak zwane shuttersy, drewniane parawany, z prześwitami, wyglądają trochę jak rolety na szyby. 
Ich wybór jest dość prosty, ponieważ mamy mnóstwo kolorów i odcieni w jakich możemy je wybrać. Jest to jednak sposób, który polecałbym tylko wtedy, kiedy spapraliśmy sprawę z okiennicami. Dobór okiennic do wnętrza jest ważny, może całkowicie odmienić styl i wygląd naszego salonu dla przykładu. Jednak nie każdy w naszym kraju o tym wie.

Fotografie:

okiennice wewnętrzne

okiennice z drewna

shuttersy