"Specjaliści z zakresu florystyki i projektowania zieleni chętnie pomogą"

Zbudowaliśmy kompetentną wiedzę w branży florystycznej oraz ogrodniczej. Chętnie pomożemy w aranżacji ogrodu czy kwietnika.

Małżonka miała urlop.

I jak to na urlopie, zaczęła myśleć i wymyśliła jak zaaranżuje mi mój urlop, który spędzam osobno, aby właśnie unikać tego typu sytuacji. Na co dzień prowadzę firmę remontową. Zjadłem na tym zęby i ciężko mnie czymś zaskoczyć. 
Jeśli chodzi o budownictwo oczywiście. Bo jeśli ktoś przychodzi do mnie wieczorem, po ostatnim dniu ciężkiej pracy i właśnie nastawiam się na całe dwa tygodnie pielęgnacji mojego ogródka, nadrabianie zaległości kinowych i może jakieś ręczne naprawy przy samochodzie, a tu mi ktoś mówi, że łazienka się sypie i skoro mam czas, to może raz, dwa i to załatwię. Takie rzecz potrafią zaskoczyć. Żeby było jasne, uwielbiam swoją pracę i spędzanie urlopu na kuciu, murowaniu i układaniu kafelków wcale nie musiało by być takie złe. 
Ale jeśli za kierownika budowy mam mieć żonę, to lekko to komplikuje sprawę. Największy problem napotkaliśmy już na początku, wybór materiałów. Ja zgodnie z najnowszymi trendami chciałem, aby zastosowane były tynki dekoracyjne. Żona wolała tynk mozaikowy, który nie dość, że estetycznie mnie odstręczał, to jeszcze w układaniu bywał niewdzięczny. 
Dodatkowo, skoro i tak miało być wszystko kute, chciałem zastosować system dociepleń tynku, jednak żona stwierdziła, że to przekracza jej budżet. Doskonale wiedziałem, że bez tego systemu szkoda nawet roboty, więc posłałem gońca w postaci córki, z ultimatów o treści: albo system albo wzrost stawki robotnika. Urlop to piękna sprawa, a najlepszy z rodziną.
Dowiedz się więcej o wykorzystanych przez nas produktach na stronie becco.eu

Fotografie:

tynki dekoracyjne

tynk mozaikowy

system dociepleń tynku